Jeżeli Twój wniosek o kredyt został odrzucony ze względu na negatywny wpis w Schufa, to w dalszym ciągu możesz uzyskać finansowanie. Kredyt bez Schufa jest możliwy i dostępny w niemieckich instytucjach finansowych dzięki ich współpracy z bankami ze Szwajcarii oraz Liechtensteinu. W przypadku wnioskowania o taką pożyczkę banki nie weryfikują bazy Schufa, dlatego też ewentualne negatywne wpisy w bazie nie mają już tak dużego znaczenia dla banku. Niemniej jednak w dalszym ciągu sprawdzana jest obecna zdolność kredytowa wnioskodawcy. Mniejsze znaczenie wtedy ma nasza historia spłacania wcześniejszych zobowiązań. W przypadku kredytu bez Schufa trzeba się liczyć z tym, że koszty tego produktu będą nieco wyższe niż koszt standardowego kredytu. Aby starać się ten rodzaj kredytu nasz minimalny stały dochód powinien być na poziomie ok 1 000 EUR.

Kredyt bez Schufa. Jakie warunki należy spełnić?

  • ukończone 18 lat lub więcej;
  • posiadanie adresu zamieszkania/zameldowania w Niemczech;
  • rachunek bankowy w Niemczech, konieczny do wypłaty pożyczki;
  • minimalny stały dochód na poziomie min. 700 – 1 000 EUR (w zależności od pożyczkodawcy);

Kredyt bez Schufa. Jaką ofertę wybrać?

W celu złożenia wniosku o pożyczkę bez Schufa możesz skorzystać z poniższych propozycji. Najpopularniejszymi firmami, które udzielają kredytów bez Schufa są min. Maxda, Creditolo, Maxxcredit oraz Cashper. Maksymalna kwota do uzyskania dla pożyczki bez Schufa to 7 500 EUR.

Pożyczka bez Schufa. Najlepsze propozycję.

Jeśli chodzi o małą pożyczkę bez Schufy, to Cashper jest prawdopodobnie najlepszą propozycją. Przeszkody związane z akceptacją w Cashper są bardzo niskie, dlatego wskaźnik akceptacji jest bardzo wysoki. Nowi Klienci muszą mieć przy sobie tylko dowód tożsamości jako dokument. W przypadku pierwszego wniosku nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty. Dla nowych i obecnych klientów, maksymalna kwota pożyczki to 1 500 euro na okres 62 dni.

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

📢 Sprawdź więcej informacji na temat pożyczki Cashper

Maxda dzięki współpracy z bankami ze Szwajcarii oraz Liechtensteinu posiada w swojej ofercie kredyt bez Schufa na maksymalną kwotę 7 500 EUR. W przypadku wnioskowania o kredyt bez Schufa Maxda nie weryfikuje tej bazy kredytobiorców ale w dalszym ciągu sprawdzana jest zdolność kredytowa Klienta. Aby starać się ten rodzaj kredytu nasz minimalny stały dochód powinien być na poziomie 1 150 EUR. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego Klienta Maxda uważana jest za numer 1 w Niemczech dla pożyczek bez Schufa.

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

📢 Sprawdź więcej informacji na temat pożyczki Maxda