Kredyt bez Schufa

Kredyt bez Schufa ◼️ Sprawdź i porównaj oferty ◼️ Złóż wniosek online porównaj oferty

Masz problem z uzyskaniem kredytu w Niemczech przez negatywną historię kredytową? Banki i pożyczkodawcy odrzucają Twoje wnioski? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie firm oferujących kredyt bez Schufa.

Czym jest kredyt bez Schufa?

Jeżeli Twój wniosek o kredyt został odrzucony ze względu na negatywny wpis w Schufa, to w dalszym ciągu możesz uzyskać finansowanie. Kredyt bez Schufa jest możliwy i dostępny w niemieckich instytucjach finansowych dzięki ich współpracy z bankami ze Szwajcarii oraz Liechtensteinu. W przypadku wnioskowania o taką pożyczkę banki nie weryfikują bazy Schufa, dlatego też ewentualne negatywne wpisy w bazie nie mają już tak dużego znaczenia dla banku. Niemniej jednak w dalszym ciągu sprawdzana jest obecna zdolność kredytowa wnioskodawcy. Mniejsze znaczenie wtedy ma nasza historia spłacania wcześniejszych zobowiązań. W przypadku kredytu bez Schufa trzeba się liczyć z tym, że koszty tego produktu będą nieco wyższe niż koszt standardowego kredytu. Aby starać się ten rodzaj kredytu nasz minimalny stały dochód powinien być na poziomie  1 000 – 1 500 euro miesięcznie.

Kredyt bez Schufa – jakie warunki należy spełnić?

Poniżej przedstawiamy warunki, które należy spełnić aplikując o kredyt bez Schufa. Do tych najczęściej spotykanych możemy zaliczyć:

  • ukończone 18 lub 21 lat (w zależności od indywidualnych wymagań danego pożyczkodawcy);
  • posiadanie adresu zamieszkania/zameldowania w Niemczech;
  • ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport);
  • niemiecki numer telefonu komórkowego (u wybranych pożyczkodawców);
  • rachunek bankowy w Niemczech, konieczny do wypłaty kredytu;
  • stały i udokumentowany dochód (minimalna i akceptowalna wysokość dochodu różna w zależności od danego pożyczkodawcy);
  • praca na podstawie umowy o pracę (stałe zatrudnienie), wykonywanie wolnego zawodu lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • możliwość elektronicznego przesłania dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód;
  • gotowość do weryfikacji tożsamości za pomocą Video-Ident (weryfikacja online) lub w najbliższym oddziale Deutsche Post za pośrednictwem Post-Ident (u wybranych pożyczkodawców);

Kredyt bez Schufa – jaką ofertę wybrać?

W celu złożenia wniosku o pożyczkę bez Schufa możesz skorzystać z poniższych propozycji.

Kredyt bez Schufa jest możliwy do uzyskania po złożeniu wniosku do Smava, która współpracuje z ponad 20 bankami i instytucjami finansowymi w Niemczech. Smava to internetowa porównywarka kredytów bankowych i pożyczek osobistych w Niemczech, gdzie oferowane są konsumenckie kredyty ratalne, kredyty samochodowe i kredyty restrukturyzacyjne. Oferta Smava jest w pełni online, oznacza to, że wszystkie procesy związane ze sprawdzaniem wniosku kredytowego i wypłatą kredytu są w pełni zautomatyzowane. Już po kilku minutach Klient otrzymuję informacje zwrotną, czy jego wniosek został zaakceptowany. W ramach porównywarki Smava znajdziemy oferty kredytów w wysokości od 500 do 120 000 euro i na okres od 12 do 84 miesięcy. Dokładne warunki pożyczki można ustalić za pomocą kalkulatora pożyczki, który jest dostępny na stronie internetowej Smava.

Wniosek online

Maxda to niezależna instytucja finansowa w Niemczech współpracująca z wiodącymi niemieckimi i europejskimi bankami kredytowymi. Maxda jest także jednym z największych dostawców usług finansowych w Niemczech. Maxda udziela kredytów i pożyczek na kwoty od 1 500 euro do nawet 250 000 euro. W ofercie dostępna są kredyty dla konsumenckie dla osób indywidualnych, kredyty hipoteczne jak również pożyczki firmowe. Aby ubiegać się o kredyt w Maxda należy być pełnoletnim i zarabiać co najmniej 850 euro miesięcznie. W ofercie Maxda dostępny jest także kredyt bez Schufa na maksymalną kwotę 7 500 euro.

Wniosek online

Pożyczka bez Schufa. Jaką ofertę wybrać?

Jeśli chodzi o małą pożyczkę bez Schufy, to Cashper jest prawdopodobnie najlepszą propozycją. Przeszkody związane z akceptacją w Cashper są bardzo niskie, dlatego wskaźnik akceptacji jest bardzo wysoki. Nowi Klienci muszą mieć przy sobie tylko dowód tożsamości, aby skutecznie zawnioskować o pożyczkę. W przypadku pierwszego wniosku nie są wymagane żadne dodatkowe dokumenty. Dla nowych i obecnych klientów, maksymalna kwota pożyczki to 1 500 euro na okres 62 dni. Wniosek o pożyczkę Cashper składamy za pośrednictwem formularza na stronie pożyczkodawcy.

Wniosek online

Kredyt bez Schufa porównywarka ofert

Jeżeli potrzebujesz sprawdzić i przeanalizować oferty kredytowe w poszczególnych bankach niemieckich to koniecznie skorzystaj z porównywarki kredytowej. Wybierz kwotę kredytu oraz okres na spłatę. Przeanalizuj otrzymane zestawienie, oblicz swoją zdolność kredytową i złóż wniosek bez wychodzenia z domu. W poniższym zestawieniu znajdziesz oferty ponad 20 banków i instytucji kredytowych w Niemczech.