Pożyczka Saldodipje

Pożyczka Saldodipje ⭐ Sprawdź i wybierz najlepszą ofertę Złóż wniosek przez Internet.

W ofercie Saldodipje znajdziemy pożyczki, które udzielane są całkowicie online – wychodzenia z domu. Szybka mini pożyczka dostępna jest w kwocie do 1 000 EUR na maksymalny okres 45 dni. Saldodipje posiada także w ofercie pożyczkę ratalną od 1 100 do 1 800 EUR na okres do 2 miesięcy. Zapoznaj się z poniższym artykułem z złóż skutecznie wniosek o pożyczkę.

Pożyczka Saldodipje
 • kwota mini-pożyczki od 100 do 1 000 EUR na 30 lub 45 dni – spłata w 1 racie;
 • kwota pożyczki ratalnej plus od 1 100 – 1 800 EUR na okres do 62 dni (2 miesiące) – spłata w 2 ratach;
 • maksymalna kwota pożyczki dla nowego klienta – 800 EUR;
 • pożyczka dostępna bez sprawdzania bazy BKR;
 • kwota pierwszej pożyczki do 800 EUR;

Wniosek online

Dlaczego warto wybrać pożyczkę Saldodipje?

 • bez zbędnych formalności – cały proces odbywa się online;
 • brak kosztów wstępnych – każda przygotowana oferta jest bezpłatna;
 • cały proces wnioskowania odbywa się online – bez wchodzenia z domu!
 • szybka pożyczka do 1 000 EUR na maksymalny okres 45 dni;
 • możliwość wnioskowania o kwotę pożyczki ratalnej do 1 800 EUR na okres 2 miesięcy;
 • standardowa wypłata pieniędzy do 24 godzin od akceptacji wniosku;
 • brak weryfikacji bazy BKR;
 • nie jest wymagany dowód osiągnięcia dochodu;
 • stosunkowo niskie koszty;

Pożyczka Saldodipje – wymagania wobec Klienta

 • wiek od 18 do 75 lat;
 • ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport), akceptowane są również zagraniczne dokumenty tożsamości;
 • ważny adres zamieszkania lub zameldowania na terenie Holandii;
 • holenderski numer telefonu komórkowego;
 • holenderski numer konta bankowego – konto bankowe w Holandii, konieczne do wypłaty pożyczki;
 • możliwość elektronicznego przesłania dokumentów (skan lub zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu);

Pożyczka Saldodipje – wniosek online krok po kroku

Aby skorzystać z oferty mini pożyczki Saldodipje należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza na stronie internetowej pożyczkodawcy. Aby przejść do wniosku można także użyć poniższego przycisku „Wniosek online”.

Wniosek online

Procedura składania wniosku o pożyczkę w Saldodipje jest bardzo prosta i intuicyjna. W przypadku problemów z tłumaczeniem zachęcamy do korzystania z przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany translator możemy użyć tłumaczenia na język polski. Poniżej prezentujemy wszystkie etapy, jakie każdy Klient musi przejść aby ostatecznie zakończyć proces wnioskowania i uzyskać przelew gotówki.

Wniosek online

Wybór kwoty pożyczki i rozpoczęcie składania wniosku

◼️Wejdź na stronę internetową pożyczkodawcy – saldodipje.nl. Wnioski rozpatrywane są od godziny 9 do 17 w dni robocze. Całkowity czas rozpatrywania wniosku powinien wynieść max 1-2 dni. Saldodipje samodzielnie kontaktuje się z nami i wysyła potwierdzenia statusów naszego wniosku. Możemy zostać także poproszeni o dosłanie dodatkowych dokumentów.

◼️Wybierz żądaną kwotę pożyczki za pomocą suwaka. Dla kwoty powyżej 500 Euro okres spłaty automatycznie wydłużony zostanie z 30 do 45 dni, z kolei dla kwoty powyżej 1000 Euro czas zostanie wydłużony do 62 dni.

◼️ Uzupełnij swoje dane kontaktowe imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail. We wniosku akceptowalne są tylko i wyłącznie holenderskie numery telefonów (rozpoczynające się od numeru 06.

Potwierdzenie tożsamości

◼️W następnym kroku należy wyrazić zgodnie na przeprowadzenie weryfikacji tożsamości. Każdy wnioskodawca musisz przejść weryfikację tożsamości, która odbywa się za pomocą IDNow. Weryfikacja ta jest wymagana przez prawo w celu sprawdzenia ważności Twojego dokumentu tożsamości i zapobiegania oszustwom. Uwaga: Nie ma możliwości przeprowadzenia weryfikacji na podstawie prawa jazdy. Akceptowane są wyłącznie dowody osobiste i paszporty (w tym także zagraniczne dokumenty tożsamości).

◼️ Następnie musimy udostępnić kamerze w naszym urządzeniu dokument tożsamości. Porady jak poprawnie udostępnić zdjęcie dokumentu tożsamości (nie zakrywaj widocznych części palcami, unikaj miejsc, które są zbyt ciemne lub zbyt jasne, trzymaj dokument i aparat tak nieruchomo, jak to możliwe, trzymaj dokument na środku ramki, upewnij się, że jakość sieci jest dobra)

◼️Do wyboru mamy dowód osobisty lub paszport. W tym kroku należy przesłać lub wgrać (skan lub zdjęcie) wybranego przez nas dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty). Prawo jazdy nie jest akceptowalne.

◼️W tym kroku dodatkowo możemy udostępnić nasze zdjęcie selfie w celu podniesienia wiarygodności naszego wniosku. Jest to opcja dodatkowa, nie jest wymagana, ale zdecydowanie warto z niej skorzystać.

Uzupełnienie danych osobowych oraz informacji na temat zamieszkania i dochodów

◼️W kolejnym kroku należy uzupełnić nasze dane osobowe (imię, nazwisko, płeć, data urodzenia). Początkowo te dane zostaną odczytanie z naszego dokumentu tożsamości. Należy je uzupełnić w razie potrzeby. Następnie koniecznie jest podanie holenderskiego adresu zamieszkania (ulica, nr. domu, kod pocztowy, miejscowość). Niekiedy możemy zostać także poproszeni o potwierdzenie naszego adresu zamieszkania. W tym celu należy dosłać skan/zdjęcie jednego z takich dokumentów jak: rachunek za media z widocznym nazwiskiem oraz adresem zamieszkania, kopia umowy o wynajem mieszkania, kopia pisma urzędowego z widocznym adresem oraz nazwiskiem.

◼️Następnie konieczne jest podanie informacji na temat naszej sytuacji dochodowej (kwota miesięcznego dochodu netto, rodzaj zarobków, data wypłaty, częstotliwość wypłat, nasze miesięczne koszty). W tym kroku podajemy także nasz holenderski numer konta. Rachunki bankowe z IBAN-em innym niż holenderski (numer konta zaczyna się od NL) nie będą akceptowalne. W wyjątkowych sytuacjach możemy zostać poproszeni o przesłanie wyciągu z konta na którym widnieje wpływ gotówki z tytułu wynagrodzenia lub dokument potwierdzający osiągane dochody

Weryfikacja wniosku i poręczenie pożyczki

◼️W tym momencie następuję analiza naszego wniosku. W przypadku pozytywnej oceny naszej zdolności otrzymamy informację pozytywną. Możemy również otrzymać informację, że jest zgoda na udzielnie niższej kwoty pożyczki niż ta która została zadeklarowana we wniosku.

◼️W następnym kroku konieczne jest podanie informacji na temat poręczyciela, czyli osoby, która pełnić będzie rolę gwaranta naszej pożyczki. Poręczycielem może to być dowolna osoba będąca obywatelem Holandii. Możemy jednak skorzystać z płatnej usługi poręczenia oferowanej przez Global Finance Guarantee Management – GFGM. Cena tej usługi zależna jest od wysokości pożyczanej kwoty jak i okresu spłaty chwilówki. Koszt płatnego poręczania zostanie podany w następnym kroku. Jeżeli akceptujemy zaproponowane warunki, to musimy potwierdzić zapoznanie się z tymi warunkami.

Podsumowanie i akceptacja warunków pożyczki

◼️W kolejnym kroku podsumowującym otrzymamy informację na temat całkowitego kosztu do zapłaty. W tym miejscu otrzymujemy także podsumowane nasze dane osobowe oraz dokumenty dotyczące warunków pożyczki. Aby zaakceptować zaproponowane warunki musimy w odpowiedniej kratce wpisać swoje imię i nazwisko oraz potwierdzić zapoznanie się z warunkami pożyczki.

Potwierdzenie numeru konta do wypłaty pożyczki

◼️Pozostaje nam jeszcze potwierdzenie naszego numer konta. W tym celu koniecznie jest wykonanie przelewu w wysokości 0,01 Euro. Potwierdzenia numeru konta można także dokonać za pomocą systemu iDeal. Nazwę banku w którym mamy konto musimy wybrać z dostępnej listy (ABN Amro, ASN Bank, ING Bank, KNAB Bank, Regio Bank, Rabobank, SNS Bank, Triodos Bank oraz Bunq). Jeżeli konto posiadamy w Bunq to dodatkowo otrzymamy zapytanie na naszego maila w celu uzyskania dalszych informacji weryfikacyjnych.

Zatwierdzenie i wypłata pożyczki

◼️Kiedy wszystkie złożone dokumenty zostaną zaakceptowane i proces weryfikacyjny wypadnie pomyślnie, wniosek o pożyczkę zostanie zatwierdzony. Po zatwierdzeniu wniosku odpowiednia kwota pożyczki zostanie wypłacona klientowi. Wypłata następuje niezwłocznie, a Klient otrzyma potwierdzenie e-mailem. Wypłaty pożyczki możliwe są także w weekendy, a termin wypłaty zależy od banku.

Wniosek online

Parametry pożyczki Saldodipje

 • kwota mini-pożyczki od 100 do 1000 EUR na 30 lub 45 dni;
 • kwota pożyczki ratalnej pluslening od 1 100 do 1 800 EUR na okres do 2 miesięcy – pierwszy termin upływa po upływie 31 dni, a drugi termin po 62 dniach;
 • kwota pierwszej pożyczki do 800 EUR:
 • pożyczka dostępna bez sprawdzania bazy BKR (leningen zonder BKR);
 • brak kosztów wstępnych i przejrzyste opłaty;
 • standardowa wypłata do 24 godzin od akceptacji;

Przykład reprezentatywny: Pożyczka w wysokości 700 EUR na okres 45 dni, Stopa procentowa: 13,94%, Łączna kwota: 711,35 €.
Dane pożyczkodawcy: Saldodipje S.L.,
Calle Pallars, 4 – 8, 25004, Lleida, Spanje