Pożyczka Vexcash

Vexcash udziela szybkich pożyczek przez Internet potocznie nazywanych jako mini pożyczka lub chwilówka. Oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych mieszkających i pracujących na terenie Niemiec. Dzięki ofercie Pożyczki Vexcash możemy wnioskować o pożyczkę w kwocie o 100 do 3 000 euro na okres od 30 do 180 dni. Maksymalna kwota pożyczki możliwa do uzyskania dla nowego Klienta to 1 000 euro.

pożyczka Vexcash

Aby skorzystać z oferty mini pożyczka Vexcash należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Vexcash. Poniżej przedstawione zostały wymagania określone przez firmę dla Klientów wnioskujących o pożyczkę.

Wniosek online

Wymagania wobec Klienta

  • ukończone 18 lat lub więcej;
  • minimalny stały miesięczny dochód min. 500 euro;
  • posiadanie adresu zamieszkania/zameldowania w Niemczech;
  • możliwość elektronicznego przesłania dokumentów (np. zdjęcia przez telefon);
  • rachunek bankowy w Niemczech;
  • niemiecki numer telefonu komórkowego;

Wnioskowanie krok po kroku

Krok #1. Wejdź na stronę pożyczkodawcy i wybierz interesującą kwotę pożyczki oraz czas spłaty.

Krok #2. W pierwszej części formularza należy uzupełnić dane osobowe, dane adresowe, niemiecki numer telefonu, adres e-mail. Dodatkowo w tym miejscu wybieramy hasło dzięki, któremu w przyszłości będziemy mogli zalogować się na konto w serwisie Vexcash. Na dole formularza zaznaczamy wymagane zgody.

Krok #3. W kolejnym kroku uzupełniamy takie dane jak: stan cywilny, miejsce urodzenie, obywatelstwo, informacje dotyczące zatrudnienia, informacje na temat osiąganego dochodu, szczegóły dokument tożsamości, którym będziemy się legitymować, niemiecki numer konta bankowego.

Krok #4. Następnie nasz wniosek zostanie poddany weryfikacji. Dalsze instrukcji zostaną nam przesłane w wiadomości mailowej. 

Krok #5. W przypadku akceptacji naszego wniosku w dalszej kolejności konieczna będzie weryfikacja naszej tożsamości za pomocą Videodent.

Krok #6. W niektórych sytuacjach pożyczkodawca może poprosić nas o przesłanie skanu innych dokumentów. Możemy to zrobić po zalogowaniu do panelu Klienta serwisu lub przesyłają mailem na adres dokumente@vexcash.com.

Wniosek online

Pożyczka Vexcash. Parametry oferty

Potrzebujesz pożyczki?

Sprawdź inne oferty pożyczek krótkoterminowych w Niemczech