Podobnie jak w Polsce, kredyt w Holandii można uzyskać po spełnieniu odpowiednich wymagań narzuconych przez banki i instytucje finansowe. Cała procedura podobnie jak w Polsce nie jest zbyt skomplikowana i nie ma potrzeby osobiście stawiać się do banku, aby móc złożyć wniosek kredytowy. Większość banków, brokerów finansowych oraz instytucji pożyczkowych w Holandii umożliwia złożenie wniosku przez internet.

Krótkoterminowy kredyt w Holandii

W sytuacji gdy potrzebujesz niewielkiej kwoty kredytu w nagłym wypadku to możesz skorzystać z oferty Saldodipje gdzie uzyskasz kwotę do 2 500 EUR na maksymalny okres 4 miesięcy. Sprawdź poniższe oferty aby wybrać najlepszy kredyt krótkoterminowy w Holandii.

 • kwota mini kredytu od 100 do 1000 EUR na okres 15, 30 lub 45 dni;
 • kwota kredytu ratalnego od 1 100 – 2 500 EUR na okres 2-4 miesiące;
 • pożyczka dostępna bez sprawdzania bazy BKR;

📢 Sprawdź więcej informacji o Saldodipje

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

Dane pożyczkodawcy: Saldodipje S.L., Avenida de Brasil, número 17, 10, F&G 28020 Madrid Spanj Przykład reprezentatywny: Pożyczka w wysokości 600 EUR na okres 45 dni, Stopa procentowa: 13,99%, Łączna kwota: 609,76 €, Kwota odsetek 9,76 € w ciągu 45 dni.

Kredyt w Holandii. Najlepsze oferty

Poniżej prezentujemy najlepsze oferty brokerów finansowych w Holandii, które otrzymasz w NL, którzy posiadają w ofercie kredyt gotówkowy. Do najpopularniejszych instytucji pośredniczących w udzielaniu kredytów w Holandii zaliczamy Krediet Spotter oraz Krediet Groep Nederland.

 

 • składamy jeden wniosek i otrzymujemy oferty z większości banku z Holandii;
 • możliwość wnioskowania o kwotę kredytu od 5 000 do 50 000 EUR;
 • oferta pożyczki osobistej na okres od 12 do 120 miesięcy (persoonlijke lening);

📢 Sprawdź więcej informacji o Krediet Spotter

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

 

 • składamy jeden wniosek i otrzymujemy oferty z większości banku z Holandii;
 • kwota kredytu od 5 000 do 100 000 EUR;
 • oferta pożyczki osobistej na okres od 12 do 120 miesięcy (persoonlijke lening);

📢 Sprawdź więcej informacji o Krediet Groep Nederland

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

Kredyt w Holandii – wymagania

 • ukończone 18 lat lub więcej;
 • posiadanie adresu zamieszkania/zameldowania na terenie Holandii;
 • możliwość elektronicznego przesłania dokumentów (np. zdjęcia przez telefon);
 • rachunek bankowy w Holenderskim banku;
 • stały, udokumentowany dochód;
 • źródło uzyskiwania dochodów – stałe dochody są jednym z ważniejszych wymagań stawianych przed przyszłymi kredytobiorcami w Holandii, dlatego też osoby, które pracują na tzw. Fazie A lub Fazie 1-2 nie mogą starać się o kredyt gotówkowy;
 • brak zadłużenia w BKR – zdolność kredytowa w Holandii, sprawdzana jest w rejestrze BKR (odpowiednik polskiego Biura Informacji Kredytowej), w którym znajdują się informacje na temat wszystkich kredytobiorców (zarówno tych, którzy zalegają ze spłatami, jak i tych, którzy terminowo płacą wszystkie należności);

Kredyt w Holandii bez zameldowania

Pracując w Holandii możemy skorzystać z oferty „pożyczki na dowód” i wnioskowanie o pożyczkę w Holandii bez zameldowania. Należy jednak liczyć się z tym, że taką pożyczkę cechuje ograniczona kwota kredytu (maksymalna pożyczka do 1 500 EUR) oraz krótki czas spłaty (maksymalnie do dwóch miesięcy). Podobnie jak w przypadku polskich chwilówek, formalności związane z pozyskaniem takiej pożyczki ograniczone są do minimum. Udzielaniem tego typu kredytów zajmują się takie instytucje pożyczkowe jak Saldodipje.

Kredyt w Holandii bez BKR

W celu złożenia wniosku o pożyczkę bez sprawdzania bazy BKR możesz skorzystać z poniższych propozycji. Najpopularniejszymi firmami, które udzielają kredytów bez BKR jest min. Saldodipje.

Kredyt na samochód w Holandii

Jeżeli potrzebujesz kredyt na auto w Holandii to możesz skorzystać z oferty zwykłego kredytu gotówkowego dostępnego w banku lub u pośrednika kredytowego. W szczególności polecamy w pierwszej kolejności wypełnij wniosek online i wysłać zapytanie do takich brokerów kredytowych jak Krediet Spotter, którzy współpracują niemal ze wszystkimi bankami w Holandii. Dzięki temu zyskamy na czasie i nie będziemy musieli odwiedzać każdego banku z osobna. Pośrednik kredytowy po otrzymaniu od nas odpowiednich informacji przygotuje najodpowiedniejsze oferty dla nas.