Pożyczka Cashper Niemcy

Pożyczka Cashper Niemcy ◼️ Sprawdź szczegóły ◼️ Złóż wniosek online

Jeżeli mieszkasz lub pracujesz w Niemczech i potrzebujesz niewielkiej kwoty pożyczki do 1 500 euro to oferta pożyczkowa Cashper jest dla Ciebie. W Cashper możesz pożyczyć do 1 500 euro na okres do 60 dni. Zapoznaj się z poniższym artykułem z złóż skutecznie wniosek o pożyczkę.

Opinie i recenzja pożyczki Caspher

Cashper udziela szybkich pożyczek przez Internet potocznie nazywanych jako mini pożyczka lub chwilówka. Oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych mieszkających i pracujących na terenie Niemiec. Dzięki Cashper możemy wnioskować o pożyczkę w kwocie o 100 do 1 500 euro na okres od 15 do 60 dni. Aby skorzystać z oferty mini pożyczki Cashper należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza na stronie internetowej cashper.de. Poniżej przedstawione zostały wymagania określone przez firmę dla Klientów wnioskujących o pożyczkę.

Wniosek online

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę Cashper?

  • ukończone 18 lat;
  • stały adres zamieszkania lub zameldowania na terenie Niemiec;
  • minimalny dochód w kwocie 400 Euro;
  • numer konta bankowego w niemieckim banku;

Wniosek o pożyczkę Cashper krok po kroku

Procedura składania wniosku o pożyczkę w Cashper jest bardzo prosta i intuicyjna. Poniżej prezentujemy wszystkie etapy, jakie każdy Klient musi przejść aby ostatecznie zakończyć proces wnioskowania i uzyskać przelew gotówki. Wniosek jest standardowo dostępny w języku niemieckim, jednak korzystając z przeglądarki Google Chrome możemy użyć translatora na język polski.

Wniosek online

1. Wejdź na stronę cashper.de i wybierz kwotę oraz termin pożyczki – użyj żółtego przycisku „Minikredit beantragen. Wskaż, ile pieniędzy chcesz pożyczyć. Stali klienci mogą wnioskować o kwotę do 1500 euro. Po ustaleniu żądanej kwoty pożyczki wybierz żądany okres – 15, 30 lub 60 dni. Kalkulator pożyczkowy natychmiast pokaże Ci korzystne warunki, na jakich możesz otrzymać minipożyczkę.

2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W tym miejscu konieczne jest uzupełnienie naszych danych osobowych, które podajesz w formularzu zgłoszeniowym: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu i daty urodzenia. Zajmuje to tylko kilka minut.

3. Wybieramy jedną z opcji wypłaty pożyczki – domyślnie pożyczki są przekazywane w ciągu 10 dni. Jeśli wybierzesz umowę Super-Deal, to Cashper traktuje Twój wniosek pożyczkowy preferencyjnie i wypłaca pożyczkę nie później niż następnego dnia roboczego po zawarciu umowy pożyczki (do 199: 39 € | 200 – 399: 69 € | 400 – 600: 99 €). Dodatkowo zaznaczamy zgodę, że przeczytałem oświadczenie o ochronie danych i wyrażam na to zgodę.

4. Po dokonaniu wyboru konieczne jest uzupełnienie pozostałych danych oraz danych bankowych (IBAN), aby kwota pożyczki mogła zostać przelana na Twoje konto, jeśli Twój wniosek zostanie zatwierdzony. W tym kroku do uzupełniania mamy takie dane jak:
a) przeznaczenie pożyczki;
b) adres;
c) numer niemieckiego konta bankowego;
d) sytuacja mieszkaniowa (mietwohnung – wynajem mieszkania, kaufwohnung – zakupione mieszkanie, kaine eigene wohnung – brak mieszkania);
e) wykształcenie;
f) stan cywilny (wybieramy jedną z opcji: rozwiedziony, singiel, żonaty, owdowiały);
g) źródło dochodu (wybieramy jedną z opcji: umowa o pracę, umową czasowa, zasiłek dla bezrobotnych, emerytura, zasiłek chorobowy, inne);
h) miesięczne dochody;
i) dzień wypłaty wynagrodzenia;
j) dodatkowe dochody;

Dodatkowo zaznaczamy obie zgody na dole formularza.

5. Weryfikacja tożsamości i naszych danych. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę w Cashper po raz pierwszy, zgodnie z niemiecką ustawą o praniu brudnych pieniędzy musisz wcześniej przedstawić swoją tożsamość. Istnieją trzy sposoby potwierdzenia wprowadzonych danych.
a). Szybka i automatyczna weryfikacja za pomocą bankowości internetowej. Potwierdzamy naszą tożsamość logując się przez bankowość internetową.
b). Wgranie skanów/zdjęć w specjalnym formularzu następujących dokumentów:
-dowód tożsamości po obu stronach (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport)
-wyciąg z konta (nazwa i IBAN powinny być dobrze widoczne)
-aktualne potwierdzenie dochodu (odcinek płacy nie starszy niż 2 miesiące)
-selfie – zdjęcie zrobione smartfonem
c). Wysyłka skanów/zdjęć dokumentów (z powyższej listy) na adres e-mail (dokumente@cashper.de) lub poprzez komunikator WhatsApp pod numer (+4915207756279).

6. Pożyczkodawca deklaruje, że wnioski są rozpatrywane nawet w 60 sekund. Po weryfikacji otrzymamy decyzję kredytową oraz wypłata nastąpi zgodnie z naszym wyborem we wniosku nawet do 24 godzin od pozytywnej decyzji.

7. Po udanej identyfikacji online otrzymasz e-mail z umową pożyczki i wiadomość SMS o zgodzie. Aby wyrazić zgodę na umowę należy podpisać umowę kredytową lub odpowiedzieć na SMS-a wyrażającego zgodę. Procedurę tę należy rozumieć jako złożenie cyfrowego podpisu na umowie kredytowej. Po zakończeniu tego kroku i zatwierdzeniu wniosku o pożyczkę, pożyczka zostanie wypłacona.

Wniosek online

Parametry pożyczki Cashper

  • kwota pożyczki od 100 do 1 500 euro (w przypadku pierwszej pożyczki możesz wnioskować o maksymalnie 600 euro);
  • okres pożyczki na 15, 30 lub 60 dni (za dodatkową dopłatą);
  • decyzja o udzieleniu pożyczki nawet w ciągu 60 sekund;
  • standardowa wypłata do 10 dni lub szybka wypłata do 24 godzin (za dodatkową opłatą);
  • pożyczka możliwa nawet z negatywnym wpisem w Schufa (tzw. kredyt bez Schufa);

Przykład reprezentatywny:  Stała stopa procentowa 13,5%, efektywna roczna stopa procentowa 13,5%, kwota kredytu netto od 100,00 € do 3000,00 €, całkowita kwota od 101,57 € do 3047,16 € miesięcznie. Raty od 50,79 € do 1523,58 €, 1 do 2 rat, okres od 2 do 2 miesięcy. 
Dane pożyczkodawcy: Novum Bank Limited,The Emporium, C De Brocktorff Street, Msida, MSD 1421, Malta

Potrzebujesz pożyczki?

Sprawdź inne oferty pożyczek krótkoterminowych w Niemczech