Konto bankowe Commerzbank to bardzo popularny rachunek osobisty wśród Polaków przebywających na terenie DE.

Dlaczego warto wybrać konto bankowe Commerzbank?

  • darmowa obsługa konta (pod warunkiem, że miesięczne wpływy wynoszą min. 700 EUR) 👏
  • darmowe karta debetowa Maestro dla każdego Klienta 💳
  • możliwość dodania karty zarówno do płatności mobilnych Google Pay oraz Apple Pay 📲
  • darmowa wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów Commerzbanku i Cash Group 🚀
  • możliwość bezpłatnej wypłaty gotówki w około 1300 stacjach benzynowych Shell oraz w oddziałach Rewe, Penny, Toom, Aldi Süd, Lidl, Edeka, DM, Netto, Norma, Famila i Galeria Kaufhof
  • darmowe wpłaty gotówki we wszystkich bankomatach Commerzbanku 🐷
  • możliwość założenia bez konieczności zameldowania w Niemczech 🇩🇪

Jak założyć konto bankowe Commerzbank?

Konto Commerzbank możemy założyć wygodnie przez Internet. Wniosek  wypełniamy na stronie internetowej banku, używając przycisku „Kostenloses Girokonto eröffnen”. Na ten moment strona banku dostępna jest jedynie w języku niemieckim. Jednak w razie problemów językowych możemy skorzystać ze sprytnego rozwiązania jakim jest wtyczka tłumaczenia w przeglądarce Google Chrome. Po wypełnieniu formularza należy przeprowadzić naszą weryfikację tożsamości. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest videoweryfikacja do której będziemy potrzebowali telefon lub laptop z kamerką oraz stabilne łącze internetowe. W trakcie tej weryfikacji konsultant poprosi nas o okazanie dokumentu tożsamości, którego użyliśmy podczas wypełniania wniosku o konto. Drugim sposobem weryfikacji jest procedura Postident, w oddziale Deutsche Post. Tutaj również należy pamiętać aby ze sobą swój dokument tożsamości.

OTWÓRZ KONTO Commerzbank

Darmowe konto Commerzbank w Niemczech

Girokonto Commerzbank jest w pełni i bezwarunkowo darmowe. Karty debetowe Maestro udostępnione dla tego konta są całkowicie darmowe i nie generują dodatkowych opłat miesięcznych.

Commerzbank Girokonto

Ile kosztuje konto bankowe Commerzbank?

  • 0 EUR za prowadzenie konta (pod warunkiem, że miesięczne wpływy wynoszą min. 700 EUR, w przeciwnym wypadku opłata miesięczna wynosi 9,90 €);
  • darmowe wypłaty z bankomatów Commerzbank oraz Cash Group (Postbank, Deutsche Bank, Commerzbank i HypoVereinsbank)

Girokonto Commerzbank. Nasza opinia

Girokonto Commerzbank to bez wątpienia jedno z bardziej popularnych kont osobistych w Niemczech, które jest bezwarunkowo darmowe.