Konto bankowe Norisbank

Konto bankowe Norisbank to bardzo popularny rachunek osobisty wśród Polaków przebywających na terenie DE. Obywatele polscy pracujący i mieszkający w Niemczech mogą złożyć wniosek o konto przez Internet. Poniżej szczegółowa recenzja oraz instrukcja jak założyć konto całkowicie online.

Otwórz konto online

Dlaczego warto wybrać konto bankowe Norisbank?

 • bezwarunkowo darmowa obsługa konta ?
 • dwie darmowe karty debetowe Maestro dla każdego Klienta ?
 • możliwość dodania karty zarówno do płatności mobilnych Google Pay oraz Apple Pay ?
 • darmowe wypłaty w 31 000 bankomatów w Niemczech (pełna lista tutaj) ?
 • darmowe wpłaty gotówki w wszystkich bankomatach Deutsche Bank (pełna lista tutaj) ?
 • możliwość założenia bez konieczności zameldowania w Niemczech ??

Jak założyć konto bankowe Norisbank?

Konto Norisbank możemy założyć wygodnie przez Internet. Wniosek  wypełniamy na stronie internetowej banku, używając przycisku „Jetzt eröffnen”. Na ten moment strona banku dostępna jest jedynie w języku niemieckim. Jednak w razie problemów językowych możemy skorzystać ze sprytnego rozwiązania jakim jest wtyczka tłumaczenia w przeglądarce Google Chrome. Po wypełnieniu formularza należy przeprowadzić naszą weryfikację tożsamości. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest videoweryfikacja do której będziemy potrzebowali telefon lub laptop z kamerką oraz stabilne łącze internetowe. W trakcie tej weryfikacji konsultant poprosi nas o okazanie dokumentu tożsamości, którego użyliśmy podczas wypełniania wniosku o konto. Drugim sposobem weryfikacji jest procedura Postident, w oddziale Deutsche Post. Tutaj również należy pamiętać aby ze sobą swój dokument tożsamości.

Otwórz konto online

Darmowe konto Norisbank w Niemczech

Top-Girokonto Norisbank może być darmowe pod warunkiem, że nasze miesięczne wpływy wyniosą min. 500 €. Bezpłatne prowadzenie konta obowiązuje także osoby do ukończenia 21 roku życia. Jeżeli te warunki nie zostaną spełnione to miesięczny koszt prowadzenia konta wynosi 3,90 €  Karty debetowe Maestro udostępnione dla tego konta są całkowicie darmowe i nie generują dodatkowych opłat miesięcznych.

Ile kosztuje konto bankowe Norisbank

 • 0 € za prowadzenie konta jeśli masz mniej niż 21 lat lub otrzymujesz wpływy na min. 500 €/miesięcznie (w przeciwnym razie opłata wynosi 3,90 €/miesięcznie (w przeciwnym razie opłata wynosi 3,90);
 • darmowy pierwszy miesiąc użytkowania konta;
 • 0 € za wypłaty w UE (poza Niemcami) kartą Mastercard Classic;
 • darmowe wypłaty kartą w około 9000 bankomatów Cash Group (Postbank, Deutsche Bank, Commerzbank i HypoVereinsbank), w tym około 1300 uczestniczących stacji benzynowych Shell oraz u sprzedawców w ponad 22 000 sklepach (w tym Netto, Rewe, Lidl, Penny, dm i ALDI Süd) do max. 200 €
 • bezpłatne wpłaty gotówki we wszystkich oddziałach Deutsche Banku;

Top-Girokonto Norisbank. Nasza opinia

Top-Girokonto Norisbank to bez wątpienia jedno z bardziej popularnych kont osobistych w Niemczech, które może być dla nas darmowym rachunkiem bankowym, jeżeli zostaną spełnione określone warunki. Konto Norisbank, dzięki atrakcyjnym parametrom – plasuje się w czołówce najchętniej wybieranych kont osobistych w Niemczech.