Konto bankowe Norisbank

Konto bankowe Norisbank to bardzo popularny rachunek osobisty wśród Polaków przebywających na terenie DE. Obywatele polscy pracujący i mieszkający w Niemczech mogą złożyć wniosek o konto przez Internet. Poniżej szczegółowa recenzja oraz instrukcja jak założyć konto całkowicie online.

Otwórz konto online

Dlaczego warto wybrać konto bankowe Norisbank?

 • bezwarunkowo darmowa obsługa konta 👏
 • dwie darmowe karty debetowe Maestro dla każdego Klienta 💳
 • możliwość dodania karty zarówno do płatności mobilnych Google Pay oraz Apple Pay 📲
 • darmowe wypłaty w 31 000 bankomatów w Niemczech (pełna lista tutaj) 🚀
 • darmowe wpłaty gotówki w wszystkich bankomatach Deutsche Bank (pełna lista tutaj) 🐷
 • możliwość założenia bez konieczności zameldowania w Niemczech 🇩🇪

Jak założyć konto bankowe Norisbank?

Konto Norisbank możemy założyć wygodnie przez Internet. Wniosek  wypełniamy na stronie internetowej banku, używając przycisku „Jetzt eröffnen”. Na ten moment strona banku dostępna jest jedynie w języku niemieckim. Jednak w razie problemów językowych możemy skorzystać ze sprytnego rozwiązania jakim jest wtyczka tłumaczenia w przeglądarce Google Chrome. Po wypełnieniu formularza należy przeprowadzić naszą weryfikację tożsamości. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest videoweryfikacja do której będziemy potrzebowali telefon lub laptop z kamerką oraz stabilne łącze internetowe. W trakcie tej weryfikacji konsultant poprosi nas o okazanie dokumentu tożsamości, którego użyliśmy podczas wypełniania wniosku o konto. Drugim sposobem weryfikacji jest procedura Postident, w oddziale Deutsche Post. Tutaj również należy pamiętać aby ze sobą swój dokument tożsamości.

Otwórz konto online

Darmowe konto Norisbank w Niemczech

Top-Girokonto Norisbank może być darmowe pod warunkiem, że nasze miesięczne wpływy wyniosą min. 500 €. Bezpłatne prowadzenie konta obowiązuje także osoby do ukończenia 21 roku życia. Jeżeli te warunki nie zostaną spełnione to miesięczny koszt prowadzenia konta wynosi 3,90 €  Karty debetowe Maestro udostępnione dla tego konta są całkowicie darmowe i nie generują dodatkowych opłat miesięcznych.

Ile kosztuje konto bankowe Norisbank

 • 0 € za prowadzenie konta jeśli masz mniej niż 21 lat lub otrzymujesz wpływy na min. 500 €/miesięcznie (w przeciwnym razie opłata wynosi 3,90 €/miesięcznie (w przeciwnym razie opłata wynosi 3,90);
 • darmowy pierwszy miesiąc użytkowania konta;
 • 0 € za wypłaty w UE (poza Niemcami) kartą Mastercard Classic;
 • darmowe wypłaty kartą w około 9000 bankomatów Cash Group (Postbank, Deutsche Bank, Commerzbank i HypoVereinsbank), w tym około 1300 uczestniczących stacji benzynowych Shell oraz u sprzedawców w ponad 22 000 sklepach (w tym Netto, Rewe, Lidl, Penny, dm i ALDI Süd) do max. 200 €
 • bezpłatne wpłaty gotówki we wszystkich oddziałach Deutsche Banku;

Top-Girokonto Norisbank. Nasza opinia

Top-Girokonto Norisbank to bez wątpienia jedno z bardziej popularnych kont osobistych w Niemczech, które może być dla nas darmowym rachunkiem bankowym, jeżeli zostaną spełnione określone warunki. Konto Norisbank, dzięki atrakcyjnym parametrom – plasuje się w czołówce najchętniej wybieranych kont osobistych w Niemczech.