Konto bankowe Norisbank to bardzo popularny rachunek osobisty wśród Polaków przebywających na terenie DE.

Dlaczego warto wybrać konto bankowe Norisbank?

  • bezwarunkowo darmowa obsługa konta 👏
  • dwie darmowe karty debetowe Maestro dla każdego Klienta 💳
  • możliwość dodania karty zarówno do płatności mobilnych Google Pay oraz Apple Pay 📲
  • darmowe wypłaty w 31 000 bankomatów w Niemczech (pełna lista tutaj) 🚀
  • darmowe wpłaty gotówki w wszystkich bankomatach Deutsche Bank (pełna lista tutaj) 🐷
  • możliwość założenia bez konieczności zameldowania w Niemczech 🇩🇪

Jak założyć konto bankowe Norisbank?

Konto Norisbank możemy założyć wygodnie przez internet. Wniosek  wypełniamy na stronie internetowej banku, używając przycisku „Jetzt eröffnen”. Na ten moment strona banku dostępna jest jedynie w języku niemieckim. Jednak w razie problemów językowych możemy skorzystać ze sprytnego rozwiązania jakim jest wtyczka tłumaczenia w przeglądarce Google Chrome. Po wypełnieniu formularza należy przeprowadzić naszą weryfikację tożsamości. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest videoweryfikacja do której będziemy potrzebowali telefon lub laptop z kamerką oraz stabilne łącze internetowe. W trakcie tej weryfikacji konsultant poprosi nas o okazanie dokumentu tożsamości, którego użyliśmy podczas wypełniania wniosku o konto. Drugim sposobem weryfikacji jest procedura Postident, w oddziale Deutsche Post. Tutaj również należy pamiętać aby ze sobą swój dokument tożsamości.

OTWÓRZ KONTO Norisbank

Darmowe konto Norisbank w Niemczech

Top-Girokonto Norisbank jest w pełni i bezwarunkowo darmowe. Karty debetowe Maestro udostępnione dla tego konta są całkowicie darmowe i nie generują dodatkowych opłat miesięcznych.

Ile kosztuje konto bankowe Norisbank

  • 0 EUR za założenie i prowadzenie konta;
  • darmowe wypłaty kartą w około 9000 bankomatów Cash Group (Postbank, Deutsche Bank, Commerzbank i HypoVereinsbank), w tym około 1300 uczestniczących stacji benzynowych Shell oraz u sprzedawców w ponad 22 000 sklepach (w tym Netto, Rewe, Lidl, Penny, dm i ALDI Süd) do max. 200 €

Top-Girokonto Norisbank. Nasza opinia

Top-Girokonto Norisbank to bez wątpienia jedno z bardziej popularnych kont osobistych w Niemczech, które jest bezwarunkowo darmowe.