Kredyt Santander w Holandii

Kredyt Santander w Holandii ◼️ Sprawdź i porównaj oferty ◼️ Złóż wniosek online

Santander Consumer Finance to instytucja bankowa, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek i kredytów osobom indywidualnym w Holandii. Dużym zainteresowaniem wśród Klientów cieszy się pożyczka osobista (persoonlijke lening) oraz pożyczka odnawialna (doorlopend krediet), która jest jedną z najbardziej elastycznych form finansowania w Holandii.

Holenderski Santander Consumer Finance należy międzynarodowej grupy Santander Bank, który jest jednym a największych banków w Europie. Od 2009 roku Santander ma siedzibę w Utrechcie jako Santander Consumer Finance Benelux, gdzie obsługuję już ponad 200 000 klientów w Holandii.

Wniosek online

Oferta kredytowa w Santander Consumer Finance

 • kredyt odnawialny (doorlopend krediet) – pożyczka odnawialna jest limitem kredytowym, który możesz wypłacać w razie potrzeby. Ponadto płacisz odsetki tylko od kwoty, którą faktycznie wypłaciłeś;
 • kredyt konsumpcyjny osobisty (persoonlijke lening);
 • kredyt na auto;
 • kredyt konsolidacyjny (inglossen lopende leningen) – spłata dotychczasowych zobowiązań;

Wymagania wobec Klienta

 • stałe źródło dochodu;
 • zamieszkanie na terenie Holandii;
 • ukończone 18 lat:
 • brak negatywnej historii w BKR (odpowiednik polskiego Biura Informacji Kredytowej BIK);
 • ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport);

Wniosek online

Kredyt w Santander Consumer Finance. Wnioskowanie krok po kroku

Aby uzyskać kredyt w Holandii w Santander Consumer Finance należy wypełnić wniosek za pośrednictwem strony internetowej santander.nl. Wniosek jest standardowo dostępny w języku niderlandzkim, jednak korzystając z przeglądarki Google Chrome możemy użyć translatora na język polski. Dzięki temu wypełnienie wniosku o kredyt w Holandii nie będzie dla nas zbyt kłopotliwe. W celu złożenia wniosku o kredyt na pierwszej stronie szukamy czerwonego przycisku z oznaczeniem „Bereken en vraag aan” lub „Bereken„. W centralnym miejscu strony pojawi nam się możliwość wyboru kwoty kredytu oraz wysokości miesięcznej raty. Po wyborze wysokości kwoty kredytu oraz raty otrzymujemy proponowane parametry kredytu. klikamy „Vraag hier uw lening aan

W pierwszej części formularza otrzymujemy informacja o szczegółach pożyczki. W razie potrzeby możemy edytować wnioskowaną kwotę pożyczki oraz dopasować okres kredytowania do naszych potrzeb (możliwość wyboru od 24 do 120 miesięcy). Następnie wybieramy z rozwijanej listy informację związana z celem pożyczki.

W drugiej części formularza uzupełniamy dane osobowe wnioskodawcy. Wypełniamy także informacje o miejscu zamieszkania oraz informacje o numerze konta bankowego. Wymagane jest tutaj posiadanie holenderskiego adresu zamieszkania, holenderskiego numeru telefonu komórkowego oraz holenderskiego numeru konta bankowego. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Na końcu pojawi się pytanie czy chcemy dodać drugiego pożyczkobiorcę? Jeżeli nie, to zaznaczamy „Nee”.

W trzeciej części wniosku należy uzupełnić informacje związane ze źródłem uzyskiwania naszego dochodu. Jako źródło dochodu mamy do wyboru 4 opcje (umowa o pracę, świadczenie socjalne, praca tymczasowa, samozatrudnienie). Poniżej przedstawiamy widoki formularza oddzielnie dla każdej z tych opcji.

a) W przypadku pracy na umowę o pracę uzupełniamy następujące pola:

b) W przypadku dochodu uzyskiwanego z otrzymywanego świadczenia socjalnego uzupełniamy następujące pola: 

c) W przypadku dochodu uzyskiwanego z pracy tymczasowej uzupełniamy następujące pola: 

d) W przypadku dochodu uzyskiwanego z pracy na samozatrudnieniu uzupełniamy następujące pola: 

W drugiej części formularza uzupełniamy informacje dotyczące kosztów utrzymania, ewentualności posiadania samochodu oraz naszej sytuacji mieszkaniowej.

Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych danych klikamy przycisk „Verstuur” i otrzymujemy informację o tym, że nasz wniosek o pożyczkę został wysłany do banku. Po tym otrzymamy wiadomość e-mail z dalszą instrukcją postępowania. W przypadku konieczności uzupełnienia dodatkowych informacji możemy się także spodziewać telefonu z banku lub kolejnych wiadomości e-mail.

Santander Consumer Finance. Najważniejsze informacje

 • kwota kredytu od 1 000 do 50 000 EUR;
 • maksymalny okres spłaty do 120 miesięcy;
 • stałe oprocentowanie, stała miesięczna rata;
 • weryfikacja klienta w bazie BKR – jeżeli szukasz pożyczki bez sprawdzania bazy BKR sprawdź ofertę Saldodipje;
 • wniosek składany całkowicie online;
 • szybka i sprawna weryfikacja wniosku i wydanie decyzji kredytowej;
 • wypłata pożyczki do 2 dni roboczych;