Pożyczka Ferratum Niemcy

Pożyczka Ferratum Niemcy ◼️ Sprawdź szczegóły ◼️ Złóż wniosek online

Ferratum zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych szybkich pożyczek online. Oferta pożyczkowa przeznaczona jest dla osób indywidualnych mieszkających i pracujących na terenie Niemiec. Pożyczkę Ferratum cechuje przede wszystkim wysoki poziom przyznawalności oraz minimum formalności jakie należy spełnić.

Aby skorzystać z oferty mini pożyczki Ferratum należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza na stronie internetowej ferratum.de. Jeśli ubiegasz się o pożyczkę w Ferratum po raz pierwszy, możesz szybko i łatwo wnioskować o kwotę do 1 500 €, nawet w ciągu 24 godzin. Ferratum oferuje wszystkim nowym klientom pożyczki od 50 € do maksymalnie 1 500 € na okres od 30 dni do 3 miesięcy. Przy kolejnym wnioskowaniu pełna identyfikacja nie jest już konieczna i jako stały Klient możesz już ubiegać się o kwotę do 3 000 €. Możesz wtedy podczas składania wniosku wybrać opcję ratalną (do sześciu rat), co daje Ci możliwość spłaty pożyczki w mniejszych miesięcznych ratach. Dodatkowo warto zaznaczyć, że kolejna pożyczka przyznawana jest praktycznie bez formalności, ponieważ identyfikacja i weryfikacja klienta nie jest już konieczna.

Poniżej przedstawione zostały wymagania określone przez firmę dla Klientów wnioskujących o pożyczkę.

Wymagania wobec pożyczkodawcy

 • ukończone 18 lat lub więcej;
 • posiadanie adresu zamieszkania/zameldowania w Niemczech;
 • niemiecki numer telefonu komórkowego;
 • rachunek bankowy w Niemczech, konieczny do wypłaty pożyczki;
 • ważny dowód osobisty lub paszport;
 • gotowość do weryfikacji tożsamości za pomocą Video-Ident (weryfikacja online) lub w najbliższym oddziale Deutsche Post za pośrednictwem Post-Ident;
 • możliwość elektronicznego przesłania dokumentów (np. zdjęcia przez telefon);

Wniosek online

Pożyczka Ferratum Niemcy krok po kroku

Procedura składania wniosku o pożyczkę w Ferratum jest bardzo prosta i intuicyjna. Poniżej prezentujemy wszystkie etapy, jakie każdy Klient musi przejść aby ostatecznie zakończyć proces wnioskowania i uzyskać przelew gotówki.

Krok #1. Aby złożyć wniosek o kredyt Ferratum należy złożyć wniosek przez stronę ferratum.de i korzystając z kalkulatora wybierz kwotę kredyt oraz termin spłaty;

Krok #2. Pierwszym krokiem jest uzupełnienie naszych danych osobowych. We wniosku należy uzupełnić swoje dane kontaktowe: imię i nazwisko, ważny numer telefonu komórkowego (będziesz go później potrzebować do zalogowania) i swój adres e-mail. 

Krok #3. Następnym krokiem jest weryfikacja naszego tożsamości. Przy składaniu wniosku o pożyczkę w Ferratum po raz pierwszy, wszyscy użytkownicy muszą zostać zidentyfikowani, aby zapobiec praniu brudnych pieniędzy lub innym formom oszustwa. Możesz wybrać między szybką weryfikacją tożsamości online za pośrednictwem wideo a procedurą Deutsche Post PostIdent. Jeśli chcesz szybko zidentyfikować się w Internecie, kliknij przycisk „Weryfikacja tożsamości online”. Do sprawdzenia tożsamości przez Video-Ident wystarczy mieć ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub zezwolenie na pobyt). Jeśli zdecydujesz się wylegitymować się za pomocą PostIdent, po wybraniu tej opcji musisz udać się do oddziału Deutsche Post i poprosić pracownika o wylegitymowanie się tam. Jeśli wybrałeś procedurę Postident, otrzymasz wiadomość e-mail z umową pożyczki oraz kuponem Postident w postaci dokumentu PDF. Wydrukuj umowę pożyczki oraz kupon PostIdent i zanieś do najbliższego urzędu pocztowego; będziesz także potrzebować swojego dowodu tożsamości. Twoja tożsamość zostanie tam potwierdzona przez pracownika Swiss Post. Twoja umowa pożyczki zostanie następnie wysłana do Xpresscredit pocztą.

Krok #4. Finalizacja i decyzja kredytowa. Po pomyślnej weryfikacji należy pobrać i sprawdzić umowę pożyczki i podpisać ją online. Decyzja kredytowa nastąpi w ciągu 60 sekund. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze pojawią się na Twoim koncie w ciągu 24 godzin.

Wniosek online

Pożyczka Ferratum Niemcy – Parametry

 • kwota pożyczki od 50 do 3 000 euro;
 • pierwsza pożyczka na kwotę do 1 500 euro do dni lub 3 miesięcy;
 • automatyczna decyzja kredytowa w maksymalnie 60 sekund;
 • standardowa wypłata do 24 godzin od akceptacji;

Przykład reprezentatywny: Kwota pożyczki (Kreditbetrag): 700,00 €, Okres kredytowania (Kreditlaufzeit): 30 dni, Stopa oprocentowania (Tage eff. Zinssatz): 10.36% = 7,93 €, Koszt opcji z dwiema ratami (2-Raten-Option): 99,00 €, Miesięczna Rata (Monatliche Rate): 353,47 €, Całkowita kwota do spłaty (Gesamtbetrag): 706,93 €
Dane pożyczkodawcy: Multitude Bank , ST Business Centre 120, The Strand, Gzira, GZR 1027 Malta

Potrzebujesz pożyczki?

Sprawdź inne oferty pożyczek krótkoterminowych w Niemczech