Pożyczka Cashper Austria

Pożyczka Cashper Austria ◼️ Sprawdź szczegóły ◼️ Złóż wniosek online

Cashper – recenzja i opinia

Cashper udziela szybkich pożyczek przez Internet potocznie nazywanych jako mini pożyczka lub chwilówka. Oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych mieszkających i pracujących na terenie Austrii. Dzięki Cashper możemy wnioskować o pożyczkę w kwocie o 100 do 1 500 EUR na okres od 15 do 60 dni. Aby skorzystać z oferty mini pożyczki Cashper należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza na stronie internetowej cashper.at. Poniżej przedstawione zostały wymagania określone przez firmę dla Klientów wnioskujących o pożyczkę.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę?

  • ukończone 18 lat;
  • adres zamieszkania lub zameldowania na terenie Austrii;
  • minimalny dochód w kwocie 500 Euro;

Wniosek online

Pożyczka Cashper Austria krok po kroku

Procedura wnioskowania o pożyczkę Cashper jest prosta i intuicyjna. Poniżej prezentujemy szczegółową instrukcję w jaki sposób złożyć wniosek online.

1.Wejdź na stronę cashper.at i wybierz kwotę oraz termin pożyczki – użyj żółtego przycisku „Minikredit beantragen„. W pierwszej części wniosku uzupełnij swoje dane osobowe (adres e-mail, numer telefonu komórkowego (tylko austriacki numer z kierunkowym +43), imię i nazwisko oraz datę urodzenia);

2. Poniżej konieczne jest wybranie jednej z opcji wypłaty pożyczki – domyślnie pożyczki są przekazywane w ciągu 7 dni. Jeśli wybierzesz opcję Super-Deal, to Cashper traktuje Twój wniosek pożyczkowy preferencyjnie i wypłaca pożyczkę nie później niż następnego dnia roboczego po zawarciu umowy pożyczki (do 199: 39 € | 200 – 399: 69 € | 400 – 600: 99 €). Dodatkowo zaznaczamy zgodę, że przeczytałem oświadczenie o ochronie danych i wyrażam na to zgodę.

3. W kolejnej części formularza uzupełniamy następujące dane takie jak niżej oraz zaznaczamy dwie pierwsze zgody na dole formularza.

4. Weryfikacja naszych danych. Mamy trzy możliwości potwierdzenia wprowadzonych danych.


a). Szybka i automatyczna weryfikacja za pomocą bankowości internetowej. Potwierdzamy naszą tożsamość logując się przez bankowość internetową.
b). Wgranie skanów/zdjęć w specjalnym formularzu następujących dokumentów:-dowód tożsamości po obu stronach (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport)
-wyciąg z konta (nazwa i IBAN powinny być dobrze widoczne)
-aktualne potwierdzenie dochodu (odcinek płacy nie starszy niż 2 miesiące)
-selfie – zdjęcie zrobione smartfonem
c). Wysyłka skanów/zdjęć dokumentów na adres e-mail dokument@cashper.at lub poprzez komunikator WhatsApp 0670 3091039.

5. Po weryfikacji otrzymamy decyzję kredytową oraz wypłata nastąpi zgodnie z naszym wyborem we wniosku nawet do 24 godzin od pozytywnej decyzji.

Parametry pożyczki Cashper

  • kwota pożyczki od 100 do 1 500 EUR (w przypadku pierwszej pożyczki możesz wnioskować o maksymalnie 600 EUR);
  • okres pożyczki na 15, 30 lub 60 dni (za dodatkową dopłatą);
  • decyzja o udzieleniu pożyczki nawet w ciągu 60 sekund;
  • standardowa wypłata do 10 dni lub szybka wypłata do 24 godzin (za dodatkową opłatą);
  • pożyczka możliwa nawet z negatywnym wpisem w KSV Eintrag;

Przykład reprezentatywny: Przykład: Kwota pożyczki: 300 €, okres spłaty 30 dni, oprocentowanie nominalne/efektywna stopa roczna 7,95% (stała). Oprocentowanie wynosi 1,89 €. Spłacasz (całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta) 301,89 €.
Dane pożyczkodawcy: Novum Bank Ltd., Global Capital Building, Testaferrata Street Ta 'Xbiex XBX, 1403 Malta