Potrzebujesz wykonać przelew do Polski? Sprawdź koniecznie Azimo – szybkie i tanie przelewy do Polski. Dzięki Azimo otrzymasz informację o całkowitym koszcie przelewu, wraz z opłatami i marżą doliczana do kursu wymiany walut. W ten sposób wyślesz pieniądze do Polski szybko i tanio.

Dlaczego warto skorzystać z Azimo?

zaoszczędzisz na opłatach – tradycyjne banki i instytucje zajmujące się przelewami pieniężnymi pobierają często prowizję za przelew pieniędzy za granicę;

uzyskasz najlepszy kurs wymiany walut – banki oferują często kurs wymiany walut z dodatkowym narzutem;

Tanie przelewy do Polski. Jak skorzystać z Azimo?

1. Skorzystaj z intuicyjnej wyszukiwarki znajdującej się na stronie azimo.com. Wybierz kraj, Z KTÓREGO chcesz wysłać pieniądze i państwo, DO KTÓREGO wysyłasz przelew. Podaj kwotę przelewu oraz waluty, które planujesz wymienić. Użyj przycisku „Porównaj„.

2.W następnym kroku uzyskasz oferty najlepszych dostawców usług przelewów międzynarodowych.

3.Po wybraniu oferty, która spełnia wszystkie Twoje potrzeby, zostaniesz przekierowany na stronę internetową, gdzie będziesz musiał się zarejestrować i zweryfikować konto przed wykonaniem przelewu. Większość dostawców daje Ci różne opcje płatności za przelew, takie jak karta debetowa lub kredytowa, ale zazwyczaj najtańszą opcją jest przelew internetowy na konto bankowe dostawcy w Twoim kraju.