Kredyt Qlick

Qlick Bank to marka należąca do BAWAG Group, notowanej na giełdzie spółki handlowej z siedzibą w Wiedniu. Bazuje na ponad 100-letnim doświadczeniu BAWAG w sektorze bankowym i łączy tradycję z nowoczesnymi usługami finansowymi. W Niemczech produkty finansowe Qlick są oferowane przez Südwestbank z siedzibą w Stuttgarcie. Qlick oferuje kredyty i pożyczki o które można wnioskować całkowicie przez internet.

Kredyt Qlick. Wymagania wobec Klienta

Wnioskowanie krok po kroku

O kredyt w Qlick możesz ubiegać się całkowicie online. Weryfikacja odbywa się za pomocą procesu identyfikacji wideo za pośrednictwem dostawcy WebID Solutions.

Wnioskowania krok po kroku

  1. W kalkulatorze pożyczki wprowadź żądaną kwotę, termin oraz na co chcesz przeznaczyć pożyczkę.
  2. Następnie wypełnij formularz online. W ciągu kilku sekund otrzymasz swoją ofertę pożyczki osobistej i umowę pożyczki do pobrania pocztą elektroniczną.
  3. W tym e-mailu znajdziesz również link prowadzący do identyfikacji wideo (weryfikacja możliwa codziennie w godzinach od 07:00 do 22:00). Wszystko, czego potrzebujesz, to kamera internetowa i ważny dowód osobisty lub paszport. Umowę możesz następnie podpisać cyfrowo, korzystając z mobilnej procedury TAN.
  4. Możesz teraz sfotografować lub zeskanować wszystkie potrzebne dokumenty smartfonem i przesłać je.
  5. Skończone! Z reguły akceptację pożyczki otrzymasz w ciągu kilku minut, a pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jeszcze tego samego dnia.

Alternatywnie możesz również skorzystać z procedury Post-Ident.

Kredyt Qlick. Najważniejsze informacje

Pozostałe oferty kredytowe w Niemczech

Sprawdź inne oferty kredytów i pożyczek ratalnych w Niemczech