Kredyt Qlick

Qlick Bank to marka należąca do BAWAG Group, notowanej na giełdzie spółki handlowej z siedzibą w Wiedniu. Bazuje na ponad 100-letnim doświadczeniu BAWAG w sektorze bankowym i łączy tradycję z nowoczesnymi usługami finansowymi. W Niemczech produkty finansowe Qlick są oferowane przez Südwestbank z siedzibą w Stuttgarcie. Qlick oferuje kredyty i pożyczki o które można wnioskować całkowicie przez internet.

Kredyt Qlick. Wymagania wobec Klienta

 • wiek powyżej 18 roku życia
 • posiadanie adresu zamieszkania/zameldowania w Niemczech (przebywanie na terytorium Niemiec co najmniej przez 12 miesięcy);
 • rachunek bankowy w Niemczech, konieczny do wypłaty pożyczki;
 • stałe zatrudnienie na terenie Niemiec;
 • regularne dochody na minimalnym poziomie 1180 EUR ( wymagane potwierdzenie trzech ostatnich odcinków wypłaty);
 • możliwość elektronicznego przesłania dokumentów takich jak skan dowodu, wyciągi z konta potwierdzające wpływy wynagrodzenia (np. zdjęcia przez telefon);

Wnioskowanie krok po kroku

O kredyt w Qlick możesz ubiegać się całkowicie online. Weryfikacja odbywa się za pomocą procesu identyfikacji wideo za pośrednictwem dostawcy WebID Solutions.

Wnioskowania krok po kroku

 1. W kalkulatorze pożyczki wprowadź żądaną kwotę, termin oraz na co chcesz przeznaczyć pożyczkę.
 2. Następnie wypełnij formularz online. W ciągu kilku sekund otrzymasz swoją ofertę pożyczki osobistej i umowę pożyczki do pobrania pocztą elektroniczną.
 3. W tym e-mailu znajdziesz również link prowadzący do identyfikacji wideo (weryfikacja możliwa codziennie w godzinach od 07:00 do 22:00). Wszystko, czego potrzebujesz, to kamera internetowa i ważny dowód osobisty lub paszport. Umowę możesz następnie podpisać cyfrowo, korzystając z mobilnej procedury TAN.
 4. Możesz teraz sfotografować lub zeskanować wszystkie potrzebne dokumenty smartfonem i przesłać je.
 5. Skończone! Z reguły akceptację pożyczki otrzymasz w ciągu kilku minut, a pieniądze zostaną przelane na Twoje konto jeszcze tego samego dnia.

Alternatywnie możesz również skorzystać z procedury Post-Ident.

Kredyt Qlick. Najważniejsze informacje

 • kwota kredytu od 1 000 do 50 000 €
 • okres kredytowania 12 – 96 miesięcy;
 • sposoby weryfikacji: Videoident, Postident

Reprezentatywny przykład: kwota kredytu netto w wysokości 12 000 EUR, łączna kwota 13 763,77 EUR, miesięczna rata w wysokości 160,88 EUR dla 72 rat na okres 6 lat. Stała stopa procentowa: 4,7% rocznie, efektywna roczna stopa procentowa 4,8% rocznie

Pozostałe oferty kredytowe w Niemczech

Sprawdź inne oferty kredytów i pożyczek ratalnych w Niemczech