Porównywarka przelewów Monito zestawia w czasie rzeczywistym wszystkie możliwe opcje na szybkie przelewy zagraniczne online. Dzięki Monito otrzymasz pełne informację o całkowitym koszcie przelewu, wraz z opłatami i marżą doliczana do kursu wymiany walut. W ten sposób możesz wybrać najlepszą ofertę na szybki i tani przelew do Polski.

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki Monito?

zaoszczędzisz na opłatach – tradycyjne banki i instytucje zajmujące się przelewami pieniężnymi pobierają często prowizję za przelew pieniędzy za granicę;

uzyskasz najlepszy kurs wymiany walut – banki oferują często kurs wymiany walut z dodatkowym narzutem;

Porównywarka przelewów Monito. Jak skorzystać?

1.Skorzystaj z intuicyjnej wyszukiwarki znajdującej się na stronie monito.com. Wybierz kraj, Z KTÓREGO chcesz wysłać pieniądze i państwo, DO KTÓREGO wysyłasz przelew. Podaj kwotę przelewu oraz waluty, które planujesz wymienić. Użyj przycisku „Porównaj”.

2. W następnym kroku uzyskasz oferty najlepszych dostawców usług przelewów międzynarodowych.

3. Po wybraniu oferty, która spełnia wszystkie Twoje potrzeby, zostaniesz przekierowany na stronę internetową, gdzie będziesz musiał się zarejestrować i zweryfikować konto przed wykonaniem przelewu. Większość dostawców daje Ci różne opcje płatności za przelew, takie jak karta debetowa lub kredytowa, ale zazwyczaj najtańszą opcją jest przelew internetowy na konto bankowe dostawcy w Twoim kraju.

Porównywarka przelewów Monito. Opinie.

Porównywarka przelewów Monito bezpośrednio nie zajmuje się przelewami ale dostarcza najlepsze oferty sposobu na przesyłanie pieniędzy za granicę. W wyszukiwarce prezentowane są najlepsze opcje na tanie i szybkie przelewy zagraniczne. Po wybraniu najlepszej opcji Klient jest przekierowany na stronę internetową operatora, który ostateczni dokonuje transakcji.

Monito Podsumowanie

Monito to bardzo intuicyjna porównywarka ofert firm zajmujących się międzynarodowymi przelewami pieniędzy. Monito to najlepszy sposób na przesłanie pieniędzy za granicę szybko, tanio i wygodnie przez internet.