Kredyt Ferratum Niemcy ◼️ Sprawdź szczegóły ◼️ Złóż wniosek online

Ferratum posiada w ofercie nie tylko szybkie pożyczki online, ale także długoterminowy kredyt ratalny. Oferta kredytowa przeznaczona jest dla osób indywidualnych mieszkających, pracujących i osiągających regularne dochody na terenie Niemiec.

Aby skorzystać z oferty kredytu ratalnego Ferratum należy złożyć wniosek za pośrednictwem formularza na stronie internetowej ferratum.de. Poniżej przedstawione zostały wymagania określone przez firmę dla Klientów wnioskujących o kredyt Ferratum Niemcy.

Wymagania wobec Klienta

 • ukończone 21 rok życia;
 • brak negatywnej historii w Schufa;
 • minimalny miesięczny dochód „na rękę” 1 000 EUR;
 • stałe miesięczne źródło dochodu przez co najmniej 6 miesięcy;
 • posiadanie adresu zamieszkania/zameldowania w Niemczech przez min. 36 miesięcy;
 • możliwość elektronicznego przesłania dokumentów (np. zdjęcia przez telefon);
 • rachunek bankowy w Niemczech, konieczny do wypłaty pożyczki;
 • ważny dowód osobisty lub paszport;
 • gotowość do weryfikacji tożsamości za pomocą Video-Ident (weryfikacja online) lub w najbliższym oddziale Deutsche Post za pośrednictwem Post-Ident;

Kredyt Ferratum Niemcy krok po kroku

Procedura składania wniosku o kredyt ratalny w Ferratum jest bardzo prosta i intuicyjna. Poniżej prezentujemy wszystkie etapy, jakie każdy Klient musi przejść aby ostatecznie zakończyć proces wnioskowania i uzyskać przelew gotówki.

1.Aby złożyć wniosek o kredyt Ferratum należy złożyć wniosek przez stronę ferratum.de i korzystając z kalkulatora wybierz kwotę kredyt oraz termin spłaty;

2.Pierwszym krokiem jest uzupełnienie naszych danych osobowych. We wniosku należy uzupełnić swoje dane kontaktowe: imię i nazwisko, ważny numer telefonu komórkowego (będziesz go później potrzebować do zalogowania) i swój adres e-mail. W tym kroku możemy również wybrać, kiedy mają być pobierane miesięczne raty np. czy to na początku miesiąca czy w środku.

3.Kolejnym krokiem jest weryfikacja wysokości i źródła naszego dochodu. Mamy dwie możliwości potwierdzenia wysokości naszego dochodu. Pierwsza opcja to przesłanie skanu 3 ostatnich odcinków wynagrodzenia. Druga szybsza możliwość to weryfikacja za pośrednictwem konta internetowego swojego banku. Konto powinno być aktywnie wykorzystywane przez co najmniej 6 miesięcy.

4. Następnym krokiem jest weryfikacja naszego tożsamości. Przy składaniu wniosku o pożyczkę w Ferratum po raz pierwszy, wszyscy użytkownicy muszą zostać zidentyfikowani, aby zapobiec praniu brudnych pieniędzy lub innym formom oszustwa. W celu weryfikacji zostaniesz przekierowany do WebID, gdzie konsultant sprawdzi Twój dokument tożsamości – np. paszport, dowód osobisty czy zezwolenie na pobyt. Omówione zostaną również inne pytania, które służą do weryfikacji Twojej tożsamości. 

5. Finalizacja i decyzja kredytowa. Po pomyślnej weryfikacji należy sprawdzić umowę pożyczki i podpisać ją online. Decyzja kredytowa nastąpi w ciągu 60 sekund. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze pojawią się na Twoim koncie w ciągu 24 godzin.

Parametry kredytu ratalnego Ferratum

 • kwota pożyczki od 3 000 do 30 000 EUR;
 • okres kredytowania od 12 do 96 miesięcy;
 • szybka decyzja kredytowa w ciągu 60 sekund;
 • szybka wypłata w ciągu tego samego dnia lub do 24 godzin od akceptacji;
 • możliwa wcześniejsza spłata kredytu bez dodatkowych kosztów;

Przykład reprezentatywny: Kwota kredytu (Kreditbetrag): 4 000,00 €, Okres kredytowania (Kreditlaufzeit): 72 miesiące, Stopa oprocentowania (Tage eff. Zinssatz): 12.27% = 7,93 €, Miesięczna Rata (Monatliche Rate): 78,76 €, Całkowita kwota do spłaty (Gesamtbetrag): 5 618,04 €
Dane pożyczkodawcy: Ferratum Bank p.l.c ST Business Centre  120, The Strand Gzira GZR 1027, MALT