Konto firmowe Fyrst ◼️ Sprawdź szczegóły ◼️ Złóż wniosek online

Konto firmowe Fyrst oferuje przedsiębiorcom nowoczesną bankowość biznesową za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej. W ramach planu BASE nasz firmowy rachunek jest prowadzony bezpłatnie. Fyrst oferuje również konto COMPLETE , które oferuje szeroki zakres dodatkowych opcji. Rachunki prowadzone pod marką FYRST są zarządzane przez Deutsche Bank, który posiada pełną licencję bankową w Niemczech i dlatego podlega BaFin. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych niemieckich instytucji kredytowych, wszystkie rachunki są zabezpieczone przez Europejski Fundusz Ochrony Depozytów w przypadku bankructwa do kwoty 100 000 EUR.

Dlaczego warto wybrać konto firmowe Fyrst?

 • nowoczesna bankowość biznesowa ze sprawdzonym bezpieczeństwem i niemieckim numerem IBAN;
 • darmowa karta debetowa Business Mastercard dla każdego klienta;
 • możliwość dodania karty zarówno do Google Pay jak i Apple Pay;
 • bardzo intuicyjna aplikacja mobilna dostępna na telefony Android oraz iPhone;
 • bardzo popularne konto firmowe w Niemczech;
 • bezpłatne konto firmowe w wersji;
 • idealny dla firm jednoosobowych i freelancerów;
 • otwarcie konta możliwe również dla osób prawnych (eK, UG, GmbH, GbR, AG, GmbH & Co. KG, OHG, KG);
 • pod parasolem Deutsche Bank;
 • tanie wypłaty gotówki w bankomatach Cash Group;
 • możliwe kilka dodatkowych kart;
 • ciekawe dodatkowe funkcje dla księgowości;

Otwórz konto online

Jak założyć konto firmowe Fyrst?

Konto firmowe Fyrst zakładamy wygodnie przez internet – bez konieczności wychodzenia z domu. Wniosek  wypełniamy na stronie internetowej. Na ten moment strona banku dostępna jest w języku niemieckim.

 1. Wypełnij formularz na stronie głównej FYRST. Wymagane są dane osobowe, a także dane dotyczące samozatrudnienia lub firmy. System poprowadzi Cię przez proces, który zajmuje kilka minut.
 2. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uwierzytelnić się w Videoident w godzinach od 7:00 do 22:00. Przygotuj swój dowód tożsamości. Alternatywnie możesz legitymizować się w urzędzie pocztowym za pomocą kuponu Postident. Jednak należy pamiętać, że otwarcie konta drogą pocztową trwa dłużej.
 3. Jak tylko FYRST sprawdzi Twoje dane, otrzymasz IBAN i dane Twojego konta. Twoje konto firmowe jest gotowe do użycia od zaraz.

Otwórz konto online

Dla kogo konto firmowe Fyrst?

Konto firmowe Fyrst jest odpowiednie dla firm rozpoczynających działalność, startupów, freelancerów, jednoosobowych przedsiębiorców i korporacji. Konto firmowe Fyrst jest dostępne dla wielu form prawnych, takich jak eK, UG, GmbH, GbR, AG, GmbH & Co. KG, OHG, KG. Konto Fyrst posiada dodatkowo bardzo przydatne funkcje dla księgowości.

Ile kosztuje konto firmowe Fyrst?

Masz do wyboru dwa modele konta biznesowego. Model BASE jest darmowy, co oznacza brak opłat za prowadzenie rachunku. Dotyczy to jednak tylko freelancerów i samozatrudnionych. Jeśli chcesz korzystać z FYRST BASE jako przedsiębiorca, płacisz opłatę za prowadzenie konta w wysokości 5 euro miesięcznie. Jeśli potrzebujesz więcej usług dla swojego konta biznesowego, możesz mieć konto COMPLETE w FYRST za 10 euro miesięcznie.

Jaka alternatywa dla konta Fyrst?

Ciekawą alternatywą dla konta Fyrst jest konto firmowe Penta, które przeznaczone jest dla osób samozatrudnionych prowadzących działalność gospodarczą oraz freelancerów. Penta oferuje bardzo dobre niemieckie konto firmowe już od 9 EUR/mc za prowadzenie wraz z bezpłatną kartą debetową Mastercard.